Struktura

Pracownik   Oddział   Telefon              E-mail
Adamczyk Justyna, mgr Oddział Gromadzenia i Udostępniania Zbiorów – kierownik 41 349 7181 justyna.adamczyk@ujk.edu.pl
Adler Marta, mgr Oddział Gromadzenia i Udostępniania Zbiorów 41 349 7181 marta.adler@ujk.edu.pl
Antoniak Andrzej, mgr Wicedyrektor ds. Organizacji Informacji Naukowej 41 349 7156 andrzej.antoniak@ujk.edu.pl
Balcerowska Dorota, mgr Oddział Czytelni Pedagogicznej 41 349 6718 dorota.balcerowska@ujk.edu.pl
Bandrowski Adam, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7164 adam.bandrowski@ujk.edu.pl
Basamania Anna, mgr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7180 anna.basamania@ujk.edu.pl
Białas Marek, mgr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7179 marek.bialas@ujk.edu.pl
Bieniaszewska Ewa, mgr Oddział Gromadzenia i Udostępniania Zbiorów 41 349 7181 ewa.bieniaszewska@ujk.edu.pl
Brąś Ewa, mgr Sekretariat 41 349 7168 ewa.bras@ujk.edu.pl
Brylska-Szmidt Edyta, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych – kierownik 41 349 7183 edyta.brylska-szmidt@ujk.edu.pl
Chrobot Anna, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7164 anna.chrobot@ujk.edu.pl
Chruściel Katarzyna, mgr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7180 katarzyna.chrusciel@ujk.edu.pl
Chutnik Teresa, mgr Oddział Opracowania Formalnego Zbiorów 41 349 7182 teresa.chutnik@ujk.edu.pl
Cieślik Magdalena, mgr Oddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów – kierownik 41 349 7173 magdalena.cieslik@ujk.edu.pl
Detka Anna Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7179 anna.detka@ujk.edu.pl
Długosz Marta, mgr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7180 marta.dlugosz@ujk.edu.pl
Domańska-Nogajczyk Maria, mgr Oddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów 41 349 7173 maria.domanska-nogajczyk@ujk.edu.pl
Drążyk Jolanta, dr Oddział Nauki, Dydaktyki i Wydawnictw – kierownik 41 349 7176 jolanta.drazyk@ujk.edu.pl
Gabryś Marcin, mgr inż. Oddział Komputeryzacji i Informatyzacji – kierownik 41 349 7162 marcin.gabrys@ujk.edu.pl
Gajda Krystyna Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7179 krystyna.gajda@ujk.edu.pl
Gołda Urszula, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7171 urszula.golda@ujk.edu.pl
Gołuzd Anna, mgr Oddział Opracowania Formalnego Zbiorów 41 349 7182 anna.goluzd@ujk.edu.pl
Grzywna Monika, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7184 monika.grzywna@ujk.edu.pl
Guldon Małgorzata, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych 41 349 7183 malgorzata.guldon@ujk.edu.pl
Gulińska Grażyna, dr Oddział Nauki, Dydaktyki i Wydawnictw 41 349 7176 grazyna.gulinska@ujk.edu.pl
Hatys Renata, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych 41 349 7183 renata.hatys@ujk.edu.pl
Jamrożek Teresa, mgr Oddział Gromadzenia i Udostępniania Zbiorów 41 349 7181 teresa.jamrozek@ujk.edu.pl
Januszewski Radosław, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7164 radoslaw.januszewski@ujk.edu.pl
Kacak Adam, mgr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów – kierownik 41 349 7180 adam.kacak@ujk.edu.pl
Kilarska Zofia, mgr Oddział Opracowania Formalnego Zbiorów – kierownik 41 349 7182 zofia.kilarska@ujk.edu.pl
Klimaszewska Anna, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych – kierownik 41 349 7186 anna.klimaszewska@ujk.edu.pl
Kołomańska Marta, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7171 marta.kolomanska@ujk.edu.pl
Kopeć Agnieszka, mgr Oddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów 41 349 7173 agnieszka.kopec@ujk.edu.pl
Kornecka-Mogielska Ewa, mgr Oddział Gromadzenia i Udostępniania Zbiorów 41 349 7181 ewa.kornecka-mogielska@ujk.edu.pl
Kosno Bożena, mgr Oddział Opracowania Formalnego Zbiorów 41 349 7182 bozena.kosno@ujk.edu.pl
Kowalik Wioletta, mgr Oddział Informacji Naukowej 41 349 7177 wioletta.kowalik@ujk.edu.pl
Kowalski Piotr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7180 piotr.kowalski@ujk.edu.pl
Krokos Renata, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych 41 349 7172 renata.krokos@ujk.edu.pl
Król-Golda Katarzyna, mgr Oddział Informacji Naukowej 41 349 7177 katarzyna.krol-golda@ujk.edu.pl
Lesiak Andrzej Sekretariat 41 349 7169 andrzej.lesiak@ujk.edu.pl
Lubczyński Mariusz, dr Oddział Informacji Naukowej 41 349 7177 mariusz.lubczynski@ujk.edu.pl
Łojek Ewelina, mgr Oddział Komputeryzacji i Informatyzacji 41 349 7157 ewelina.lojek@ujk.edu.pl
Łojek Anna, mgr Wypożyczalnia Międzybiblioteczna 41 349 7166 anna.lojek@ujk.edu.pl
Majkowska Aldona, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7171 aldona.majkowska@ujk.edu.pl
Nowak Joanna, mgr Oddział Nauki, Dydaktyki i Wydawnictw 41 349 7187 joanna.nowak@ujk.edu.pl
Pękalska Jolanta, mgr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7179 jolanta.pekalska@ujk.edu.pl
Plucner Iwona, mgr Oddział Zbiorów Specjalnych 41 349 7175 iwona.plucner@ujk.edu.pl
Regulska Justyna, mgr Oddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów 41 349 7173 justyna.regulska@ujk.edu.pl
Rudawska Ewa, mgr Oddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów 41 349 7180 ewa.rudawska@ujk.edu.pl
Rutkiewicz Ewa, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych 41 349 7172 ewa.rutkiewicz@ujk.edu.pl
Siudak Danuta, mgr Oddział Komputeryzacji i Informatyzacji 41 349 7161 danuta.siudak@ujk.edu.pl
Suchojad Henryk, dr Dyrektor 41 349 7155 henryk.suchojad@ujk.edu.pl
Szląpek Ewa, mgr Oddział Zbiorów Specjalnych – kierownik 41 349 7175 ewa.szlapek@ujk.edu.pl
Śmietańska Dorota, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7171 dorota.smietanska@ujk.edu.pl
Śmietańska Anna, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych 41 349 7164 anna.smietanska@ujk.edu.pl
Tkacz Aneta, mgr Oddział Zbiorów Specjalnych 41 349 7175 aneta.tkacz@ujk.edu.pl
Wicha Karolina, mgr Sekretariat 41 349 7167 karolina.wicha@ujk.edu.pl
Wilczkowski Jacek, mgr inż. Oddział Komputeryzacji i Informatyzacji 41 349 7163 jacek.wilczkowski@ujk.edu.pl
Wójcik Tomasz, dr Oddział Czytelni Pedagogicznej – kierownik 41 349 6718 tomasz.wojcik@ujk.edu.pl
Zaborek Katarzyna Sekretariat 41 349 7155 katarzyna.zaborek@ujk.edu.pl
Zegadło Marcin, mgr Oddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych 41 349 7172 marcin.zegadlo@ujk.edu.pl
Ziółkowska Katarzyna, mgr Oddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów 41 349 7173 katarzyna.ziolkowska@ujk.edu.pl